Služby

Nabízíme řešení digitalizace pro výrobní firmy. Služby poskytujeme od úvodní analýzy po integraci samotné aplikace. Spolupracujeme s partnerskými společnostmi zabývající se automatizaci a robotizaci výrobních strojů.

Úvodní nezávazná konzultace

Abychom se mohli seznámit s Vašimi potřebami a podrobně Vám ukázat možnosti našich řešení, rádi se s Vámi setkáme. Samozřejmě přijedeme za Vámi a rádi odpovíme na Vaše dotazy ať již se týká funkcionality aplikací či rozsahu souvisejících služeb.

Odeslat žádost o schůzku

Licenční prodej hotových aplikací pro průmysl

Licence Vám dodáme za pravidelný roční poplatek. Výhodou tohoto řešení je, že neplatíte vysokou cenu za základní licenci a roční maintenance a současně máte zajištěny nové verze aplikací již ceně ročních licenčních poplatků. Vydávání nových funkcí je zajištěno a ke všem budete mít přístup bez dalších nákladů.

Ekosystém aplikací Panther

Napojení na ERP a další podnikové systémy

Protože ERP systém a jiné podnikové systémy jsou zpravidla uzpůsobeny na míru podniku, je třeba téměř vždy vytvořit datový můstek mezi tímto systémem a našimi aplikacemi. Tento datový můstek jsme schopni vyvinout na míru:

Cloudové služby

V případě, že nechcete aplikace provozovat na vlastním serveru a vlastních databázích, nabízíme Vám profesionální cloudové služby Microsoft Azure. Vše je vícenásobně jištěno. Již nemusíte mít jakékoliv obavy ze ztráty dat či výpadkům systému. Jediné, co potřebujete, je dostatečně kvalitní linka do internetu.

Support, Hot-line a výjezdy

Máme k dispozici jak telefonickou a online technickou podporu, tak i výjezdové techniky. V případě potíží jsme schopni okamžitě reagovat na nastalou situaci. Jako první pomoc lze technické problémy řešit vzdáleně našimi techniky i za pomoci diagnostických nástrojů (obsažených v systému). K dispozici jsou Vám také naše výjezdová jednotka, která je schopna řešit problémy rychle ve Vašem místě.

Dohoda poskytování podpory a servisu SLA

On-line: komplexní vzdálená technická podpora – telefonicky
 a přes vzdálené připojení.

On-site: podpora s výjezdem k zákazníkovi.
Můžete si s námi sjednat i individuální podmínky.

Jsou dostupné tyto SLA podmínky:

Aktualizace

Staráme se o aktuálnost Vašeho software. Všechny nové verze Vám nabídneme v rámci roční licence bezplatně. Získáte tak přístup k novým funkcím a nejnovějším Best practices. Již žádné dokupování upgradů.

Vývoj na míru

Vznik společnosti se nesl v duchu vývojem softwaru na míru. Postupně jsme se od webových stránek vypracovali na vývoj multiplatformních aplikací a následně jsme se orientovali na rozsáhlé podnikové systémy. Do našich dovedností patří technologie typu virtuální realita, grafové databáze a umělá inteligence a díky tomu, že se zaměřujeme na složité projekty, které dokáží dokončit jen někteří, se považujeme za odborníky z oboru. I když jsme v posledních letech začali pracovat na vlastní aplikaci Panther, tak rádi přijímáme výzvy a inovační projekty.

Přizpůsobení systému na specifické potřebyA

Náš systém je navržen tak, aby byl plně nastavitelný pro různé typy provozů. Nicméně si uvědomujeme rozdílnost různých druhů výroby. Jsme schopni systém doladit a upravit dle Vašich specifických potřeb.

Vývoj dalších specifických podnikových aplikacíB

V případě, že se Vaše potřeby pohybují i mimo náš systém, díky našemu vývojovému oddělení jsme schopni Vám zajistit i vývoj dalších nástrojů či aplikací na míru.

Procesní poradenství

Nasazení nového SW do výroby se neobejde bez úpravy a vylepšení současných procesů a proto zajišťujeme poradenství k co nejlepšímu využití našeho systému.

Poradenství provádíme ve vzájemné diskuzi s Vámi, kdy společně definujeme pro a proti stávajících i budoucích pracovních postupů.

Poradenství a úpravu procesů provádíme následujícím způsobem:

Školení

V rámci dodávky a podpory SW provádíme školení Vašich zaměstnanců, aby byli schopni využít maximální potenciál našeho systému. Jednoduchost systému však zaručuje rychlé pochopení a snadné používání, čímž dané školení výrazně redukuje na nezbytné minimum.

Provádíme školení jak řídících pracovníků, tak operátorů výroby. Nicméně jednoduchost aplikací znamená, že vedoucí pracovníci výroby jsou schopni školit v základních systémech řízení výroby sami.

Těžba dat ze strojů

V případě strojů s počítačem využijeme data ukládaná do databáze a pomocí datového mostu je propojíme s aplikacemi systému Panther.

V případě strojů bez počítače v kooperaci s hardwarovými partnery za použití mikropočítačů (např. Arduino) bez zásahu do řídících procesů strojů umožníme zápis stavových hodnot stroje a jejich další použití pro on-line vyhodnocení skutečnosti výroby a zobrazení stavu na LED panelech nad pracovištěm či na hale.

Stroj

Zajistíme Vám kompletní návrh na digitalizaci.

Máme spojence z oborů automatizace a robotizace, se kterými umíme spolupracovat a tím nabídnout kompletní řešení.

Dohodnout seznamovací schůzku